Baseball Školska Liga

S najmanjima igramo na Baseball Školskoj ligi. Prvi turnir je 17.12.2016.

TURNIR 17.12.2016 
1. Sopot – Vrane 10.00-10,40
2. Vrane – Utrine 10.50-11.30
3. Sisak – Sopot 11.40-12.20
4. Princ – Utrine 12.30-13.10
5. N.Zagreb – Sisak 13.20-14.00
6. N.Zagreb – Princ 14.10-14.50
Turniri ŠBL:
1.turnir:17.12.2016
2.turnir:28.01.2017
3.turnir:04.02.2017
4.turnir:18.02.2017
5.turnir:04.03.2017
ZAVRŠNI TURNIR 18.03.2017  – Final tournament
Share Now
Softball Klub Princ

Softball Klub Princ je osvajač najviše prevenstava i kupova u seniorskoj ženskoj kategoriji. Najveći i najjači je klub s ovih prostora. Uz velika ulaganja i napore u svoje igračice, SK Princ ula...

All Posts

Related Post