The best Croatian Softball club ends with four titles – Softball Club Princ ZagrebNajbolji Hrvatski Klub sa 4 titule – Softball Klub Princ Zagreb

24/10/2014

Season 2014 has ended. This year is one of the more successful for our club from year to year is becoming bigger and stronger. This year we won the seniors is the Prince of all three titles in Croatia – Croatian Champion, Croatian and Zagreb Cup championship. In addition, we have won the Inter League, where they competed two Hungarian clubs, two Slovak club, and Croatian Lady Pirates us. Cup Winners Cup in Bulgaria we were 6 – you. We organized two international tournaments 7-mi Fastpitch Forever and 4 .these Ball Game season finale competed six clubs.
The kids have won 4 place in Zagreb and Croatian championship, hopefully next year a better result with the kids.Sezona 2014 je završila. Ova godina je jedna od uspješniji za naš klub koji iz godine u godinu postaje sve veći i jači. Ove godine osvojili smo s seniorkama Princa sve tri titule u Hrvatskoj – Prvak Hrvatske, Kup Hrvatske i Zagrebačko prvenstvo. Osim toga osvojili smo Interligu, u kojoj su se natjecala dva mađarska kluba, dva Slovačka klub, te Hrvatski Lady Pirates i mi. Na kupu kupova u Bugarskoj smo bili 6 – ti. Organizirali smo 2 međunarodna turnira 7-mi Fastpitch Forever i 4 -ti Ball Game za kraj sezone na kojem se natjecalo 6 klubova.
Klinci su osvojili 4 to mjesto u Hrvatskom i Zagrebačkom prvenstvu, nadamo se sljedeće godine boljem rezultatu s klincima.

[fbalbumsync album=”718137534921505″]

Softball Klub Princ Zagreb Logo

Softball klub PRINC

U Klubu razvijamo mlađe dobne kategorije kroz razne aktivnosti (kampove za djecu, međunarodne turnire, kampove za starije igrače, Euroligu) ostvarujemo ciljeve kluba – predan rad s mladima kako bi im pomogli u usvajanju zdravih životnih navika koje ujedno čine i osnove sportskog života. Osvojeni trofeji i postignuti uspjesi samo su odraz uloženog truda.