• SENIORKE

Hrvatsko prvenstvo

10.04.2016 u 10 h – Špansko Pink Panthers – Lady Pirates 7:19

24.04.2016 u 16 h – Princ Zagreb Lady Pirates 5:6

07.05.2016 u 16 h – Lady Pirates – Špansko Pink Panthers 17:7

02.06.2016 u 20h – Princ Zagreb – Lady Pirates 11:1

Zagrebačko prvenstvo

05.06.2016 u 14 h – Špansko Pink Panthers – Princ Zagreb 0:21

18.06.2016 u 14 h – Lady Pirates – Špansko Pink Panthers 7:0

19.06.2016 u 16 h – Princ Zagreb – Lady Pirates 10:0

Kup Hrvatske

04.06.2016 u 16 h Lady Pirates – Špansko Pink Panthers 14:7

05.06.2016 u 16 h Princ Zagreb – Lady Pirates 11:5

  • Tball

29.05.2016 Prvi Turnir HP

Dubrava – Span                                        8:7

Špansko – Princ                                       3:11

Dubrava – Špansko                                 19:0

Princ – Span                                              9:12

za treće mjesto: Špansko – Princ          7:12

finale: Dubrava – Span                           11:3

05.06.2016 Druga Turnir HP

Dubrava – Špansko                                 8:1

Span – Princ                                             8:10

Dubrava – Span                                       18:5

Princ – Špansko                                       8:6

za treće mjesto: Span – Špansko         12:6

finale: Princ – Dubrava                         1:13

25.06.2016 Treći Turnir HP

Dubrava – Špansko                                 8:5

Princ – Span                                            19:3

Dubrava – Span                                     6:0 (2:0 3inn)

Princ – Špansko                                      15:10

Span – Špansko                                      9:15

Princ – Dubrava                                      10:1

15.10.2016 Mladost – Tball ZGB

Špansko – Princ                                  10:27

Princ – Giants                                     20:10

Giants – Špansko                                 6:12

Poredak:

1. Princ

2. Špansko

3. Zagreb Giants

  • KADETI / KADETKINJE

Muški kadeti

09.04.2016.

10.00h JNR Ž Reprez – Špansko      13:12

13.00h Špansko – JNR Ž Reprez       6:5

26.05.2016

10.00h Špansko – Span                      7:12

11.30h Dubrava – Špansko                12:3

Ženski kadeti

08.05.2016

12.00h G. Stubica – Princ                 12:9

14.00h Princ- G. Stubica                    2:3

Mix Kadeti ZGB

08.10.2016

16.30h Špansko – Princ                     2:15

18.00h Princ – Span                            7:6

13.30h Span – Špansko                      11:4

  • JUNIORKE/JUNIORI

Juniori muški Zagrebačko Prvenstvo

22.05.2016.

Span – Špansko                                  1:5

Špansko – Dubrava                          1:22

Dubrava – Span                                 2:3

Juniori muški Hrvatsko Prvenstvo

05.10.2016.

20:30 Špansko – Span          6:12

12.10.2016.

19:00 Span – Dubrava          11:14

Juniorsko žensko Hrvatsko Prvenstvo

26.05.2016.

Gornja Stubica – Princ                     1:18

Princ – Gornja Stubica                     28:7

  • Mladež 

Mladež Zagrebačko

06.11.2016

Skupina A                     Skupina B

Dubrava                        SPAN

Princ                             Špansko

10.00h Dubrava – Princ      5:9

11.20h SPAN – Špansko       9:8

12.40h SPAN – Dubrava     2:19

14.00h Princ – Špansko      6:2

15.20h SPAN – Špansko     12:7    Za 3.MJ.

16.40h Dubrava – Princ       2:3    Finale

Poredak

1. Princ

2. Dubrava

3. SPAN

4. Špansko