Home2010. – 2018.

2017.

  • SENIORKE

Hrvatsko prvenstvo

22.04.2017  u 10.00h Lady Pirates – Princ 7:18

22.04.2017 u 12.00h Princ – Reds 9:6

22.04.2017 u 14.00h Lady Pirates – Reds 12:7

04.06.2017 u 16.00h Pink Panthers – Lady Pirates 0:19

04.06.2017 u 18.00h Princ – Pink Panthers 13:0

Lady Pirates – Princ 7:18 *1

Princ – Lady Pirates 14:7 *5

Pink Panthers – Princ 0:7* *2

Lady Pirates – Pink Panthers 7:0* *6

Završnica za prvaka države seniorke

ut.1. Lady Pirates – Princ 6:13 (0-2)

ut.2. Princ – Lady Pirates 18:17 (3-0)


Zagrebačko prvenstvo

23.04.2017 u 16.00h Pink Panthers – Lady Pirates 13:25

25.05.2017 u 20.00h Princ – Lady Pirates 12:5

11.06.2017 u 16.00h Princ – Pink Panthers 14:1

07.10.2017 09.30h Lady Pirates – Špansko sen ž zgb-4 (za 3Mj) 18:3

11.00h Princ – Lady Pirates sen ž zgb-5 (finale) 18:11 Izvješće


Kup Hrvatske

27.04.2017 u 19.00h Princ – Lady Pirates 7:0 (5inn)

11.06.2017 u 18.00h Lady Pirates – Pink Panthers 13:2

11.06.2017 u 20.00h Princ – Lady Pirates 14:7

Princ – Lady Pirates 9:4 – Finale


  • Tball

10.00 Princ – Zagreb Giants 1:14

Špansko I – Špansko II 12:16

10.40 Princ – Špansko I A1 – B2(x) 12:8

Špansko II – Zagreb Giants B1 – A2(y) 16:0

11.20 Špansko I – Zagreb Giants za 3.mj. 12:3

Špansko II – Princ Finale 15:11

01.10.2017 Mladost – Tball ZGB

12.00h Princ – Zagreb Giants 12:2

Špansko I – Špansko II 8:11

12.45h Špansko II – Giants 12:9 A1 – B2(x)

Špansko I – Princ 11:13 B1 – A2(y)

13.30h Špansko I – Giants 16:0 za 3.mj.

Princ – Špansko II 14:18 Finale

Konačni poredak

  1. Špansko II
  2. Princ
  3. Špansko I
  4. Zagreb Giants

15.10.2016 Mladost – Tball ZGB

Špansko – Princ                                  10:27

Princ – Giants                                     20:10

Giants – Špansko                                 6:12

Poredak:

1. Princ

2. Špansko

3. Zagreb Giants


  • KADETI / KADETKINJE

Mix Kadeti HRV

10.06.2017

10.00h Princ – Špansko 11:5

11.30h Špansko – Princ 5:8

Mix Kadeti ZGB

09.09.2017

10.00h Princ – Špansko 10:1 Izvješće

11.30h Špansko – Princ 1:9 Izvješće


  • Mladež 

Mladež Hrvatsko

Nedelja 07.05. Jarun 

Dubrava – Špansko       9:8

Princ – SPAN                 13:1

Dubrava – SPAN          12:7

Princ – Špansko           15:2

SPAN – Špansko         15:14

Princ – Dubrava            16:4

Subota 03.06. Jarun

Dubrava – SPAN (X) 14:4

Princ – Špansko (Y) 19:6

Dubrava – Špansko 13:12

Princ – SPAN 12:2

SPAN – Špansko 9:11

Dubrava – Princ 0:17

Subota 23.09. Jarun

10.00h Princ – SPAN (X) 16:1

Dubrava – Špansko (Y) 6:3

11.00h Princ – Špansko 18:8

Dubrava – SPAN 10:6

12.30h Špansko – SPAN  10:3

Princ – Dubrava 11:2

Nedelja 22.10. Jarun
10.00h Princ – Dubrava 15:7
Špansko – SPAN 6:0*
11.00h Dubrava – Špansko 15:9
12.00h Princ – Dubrava finale 8:2

Konačni poredak mladež HP 2017:
1. Princ
2. Dubrava
3. Špansko
4. SPAN

Mladež Zagrebačko

Nedelja 08.10. Jarun – Mladež Zagrebačko

09.00h Princ – Špansko 12:7

Dubrava – SPAN 6:0*

10.00h Dubrava – Špansko 11:10

11.00h Princ – SPAN 15:2

12.00h Špansko – SPAN 6:4

13.00h Princ – Dubrava 12:0

Konačni poredak

1.Princ

2.Dubrava

3.Špansko

4.SPAN

2016.

  • SENIORKE

Hrvatsko prvenstvo

10.04.2016 u 10 h – Špansko Pink Panthers – Lady Pirates 7:19

24.04.2016 u 16 h – Princ Zagreb – Lady Pirates 5:6

07.05.2016 u 16 h – Lady Pirates – Špansko Pink Panthers 17:7

02.06.2016 u 20h – Princ Zagreb – Lady Pirates 11:1

Zagrebačko prvenstvo

05.06.2016 u 14 h – Špansko Pink Panthers – Princ Zagreb 0:21

18.06.2016 u 14 h – Lady Pirates – Špansko Pink Panthers 7:0

19.06.2016 u 16 h – Princ Zagreb – Lady Pirates 10:0

Kup Hrvatske

04.06.2016 u 16 h Lady Pirates – Špansko Pink Panthers 14:7

05.06.2016 u 16 h Princ Zagreb – Lady Pirates 11:5

  • Tball

29.05.2016 Prvi Turnir HP

Dubrava – Span                                        8:7

Špansko – Princ                                       3:11

Dubrava – Špansko                                 19:0

Princ – Span                                              9:12

za treće mjesto: Špansko – Princ          7:12

finale: Dubrava – Span                           11:3

05.06.2016 Druga Turnir HP

Dubrava – Špansko                                 8:1

Span – Princ                                             8:10

Dubrava – Span                                       18:5

Princ – Špansko                                       8:6

za treće mjesto: Span – Špansko         12:6

finale: Princ – Dubrava                         1:13

25.06.2016 Treći Turnir HP

Dubrava – Špansko                                 8:5

Princ – Span                                            19:3

Dubrava – Span                                     6:0 (2:0 3inn)

Princ – Špansko                                      15:10

Span – Špansko                                      9:15

Princ – Dubrava                                      10:1

15.10.2016 Mladost – Tball ZGB

Špansko – Princ                                  10:27

Princ – Giants                                     20:10

Giants – Špansko                                 6:12

Poredak:

1. Princ

2. Špansko

3. Zagreb Giants

  • KADETI / KADETKINJE

Muški kadeti

09.04.2016.

10.00h JNR Ž Reprez – Špansko      13:12

13.00h Špansko – JNR Ž Reprez       6:5

26.05.2016

10.00h Špansko – Span                      7:12

11.30h Dubrava – Špansko                12:3

Ženski kadeti

08.05.2016

12.00h G. Stubica – Princ                 12:9

14.00h Princ- G. Stubica                    2:3

Mix Kadeti ZGB

08.10.2016

16.30h Špansko – Princ                     2:15

18.00h Princ – Span                            7:6

13.30h Span – Špansko                      11:4

  • JUNIORKE/JUNIORI

Juniori muški Zagrebačko Prvenstvo

22.05.2016.

Span – Špansko                                  1:5

Špansko – Dubrava                          1:22

Dubrava – Span                                 2:3

Juniori muški Hrvatsko Prvenstvo

05.10.2016.

20:30 Špansko – Span          6:12

12.10.2016.

19:00 Span – Dubrava          11:14

Juniorsko žensko Hrvatsko Prvenstvo

26.05.2016.

Gornja Stubica – Princ                     1:18

Princ – Gornja Stubica                     28:7

  • Mladež 

Mladež Zagrebačko

06.11.2016

Skupina A                     Skupina B

Dubrava                        SPAN

Princ                             Špansko

10.00h Dubrava – Princ      5:9

11.20h SPAN – Špansko       9:8

12.40h SPAN – Dubrava     2:19

14.00h Princ – Špansko      6:2

15.20h SPAN – Špansko     12:7    Za 3.MJ.

16.40h Dubrava – Princ       2:3    Finale

Poredak

1. Princ

2. Dubrava

3. SPAN

4. Špansko

2015.

Ovdje ćete moći pratiti sve utakmice u sezoni 2015 naših ekipa.

  • SENIORKE

Hrvatsko prvenstvo

10.5.2015 u 10 h – Princ Zagreb – Lady Pirates 10:5

10.5.2015 u 12 h – Pink Panthers – Princ Zagreb 0:11

10.5.2015 u 14 h – Pink Panthers -lady pirates 2:16

17.5.2015 u 10 h – Lady Pirates – Princ Zagreb 1:13

17.5.2015 u 10 h – Pink Panthers – Princ Zagreb 0:22

30.5.2015 u 14 h – Pink Panthers – Princ Zagreb – odgođeno

30.5.2015 u 16 h – Princ Zagreb – Pink Panthers – odgođeno

31.5.2015 u 10 h – Pink Panthers – Lady Pirates 0:23

31.5.2015 u 12 h – Lady Pirates – Pink Panthers 10:0

3.10.2015 u 12 h – FINALE 2-1

3.10.2015 u 14 h – FINALE 2-1

4.10.2015 u 12 h – FINALE 1-2

4.10.2015 u 14 h – FINALE 1-2

17.10.2015 u 12 h – FINALE 2-1**

17.10.2015 u 14 h – FINALE2-1**

18.10.2015 u 12 h – FINALE 1-2**

18.10.2015 u 14 h – FINALE 1-2**

Zagrebačko prvenstvo

9.5.2015. u 16 h – Princ Zagreb – Lady Pirates 16:6

17.5.2015. u 14 h – Lady Pirates – Pink Panthers 13:6

6.6.2015. u 16 h – Pink Panthers – Princ Zagreb 2:19

8.10.2015. u 10 h – 2-3

8.10.2015. u 12 h –FINALE ZGB

Kup Hrvatske

24.5.2015. U 18 h – Lady Pirates – Pink Panthers 12:1

4.6.2015. u 18 h – Princ Zagreb – Lady Pirates 8:7

6.6.2015. u 14 h – Pink Panthers – Princ Zagreb – odgođeno

27.9.2015. u 12 h – FINALE KUP

  • MLADEŽ

Prvi turnir HP – Jarun – Nedjelja 07.06.2015.

Špansko – Princ 5:12

Princ – Dubrava 13:21

Dubrava – Špansko 20:2

finale: Dubrava – Princ 25:3

12.09.2015. je predviđen drugi turnir mladeži

27.09.2015. je završnica turnira mladeži

2014.

 

  • SENIORKE

Hrvatsko prvenstvo 

29.03.2014 u 10:00 Princ Zagreb – Pink Panthers 11:1

05.04.2014 u 14:00 Lady Pirates – Špansko 14:3

05.04.2014 u 14:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 4:11
10.05.2014. 16:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 9:0

10.05.2014. u 18:00 Pink Panthers – Lady Pirates 4:15

25.05.2014. u 14:00 Pink Panthers – Lady Pirates 1:18

15.06.2014. u 18:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 7:0

28.09.2014. Pink Panthers – Princ

28.09.2014. Pink Panthers – Princ

05.10.2014. u 11:00 – FINALE 2 – 1

08.10.2014. u 11:00 – FINALE 1 – 2

18.10 2014. u 11:00 – FINALE 2 – 1

POREDAK:

1/ Princ Zagreb

2 / Lady Pirates

3 / Špansko Pink Panthers

Zagrebačko prvenstvo 

29.03.2014 u 12:00 Špansko – Princ Zagreb 0:7

09.05.2014. 20:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 9:11

25.05.2014. u 16:00 Lady Pirates – Pink Panthers 15:4

27.09.2014 u 10:00 Princ Zagreb – Pink Panthers 15:0

27.09.2014 u 12:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 3:7 FINALE

POREDAK:

1/ Princ Zagreb

2 / Lady Pirates

3 / Špansko Pink Panthers

Hrvatski Kup 

06.06.2014 u 20:00 Princ Zagreb – Pink Panthers 12:1

20.09.2014 u 11:30 Lady Pirates – Princ Zagreb 2:19

POREDAK:

1/ Princ Zagreb

2 / Lady Pirates

3 / Špansko Pink Panthers

  • JUNIORKE / JUNIORI

Juniorke

Hrvatsko prvenstvo 

01.05.2014 u 10:00 počinje turnir u juniorki s ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja – odgođeno

01.06.2014 u 10:00 počinje turnir u juniorki s ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja – odgođeno

08.10.2014 u 10:00 počinje turnir u juniorki s ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja

Zagrebačko prvenstvo 

11.05.2014. u 10:00 počinje turnir u juniorki s ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja

Juniori

Hrvatsko prvenstvo 

06.04.2014

Giants – Špansko  0:7*

Špansko – Dubrava   0:21

Dubrava – Giants  7:0*

20.09.2014 u 10:00 počinje turnir u juniora s ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja


Zagrebačko prvenstvo
25.05.2014.

Špansko – Dubrava  1:17

Srijeda 28.05.

Dubrava – Špansko 15:0

Konačni poredak juniori Zagrebačko

1. Dubrava 32:1

2. Špansko 1:32

  • KADETI / KADETKINJE

Kadetkinje

Hrvatsko prvenstvo

24.05.2014 u 10:00 počinje turnir u kadetkinja s ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja – odgođeno

31.05.2014 u 10:00 počinje turnir u kadetkinja s ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja – odgođeno

20.09.2014 u 10:00 počinje turnir u kadetkinja s ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja

Zagrebačko prvenstvo

18.05.2014 u 10:00 počinje turnir u kadetkinja s ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja – odgođeno

Kadeti

Hrvatsko prvenstvo 

29.03.2014

Špansko – Princ 16 : 5

Dubrava – Span 15:4

Span – Princ 5 : 20

Špansko – Dubrava 9:27

Trenutni Poredak Muških Kadeta

1. Dubrava  – 5 bodova

2. Špansko – 4 boda

3. Princ – 3 boda

4. SPAN – 2 boda

04.10.2014 u 10:00 počinje turnir u kadeta s ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja

Zagrebačko prvenstvo 

31.05.2014

Špansko – SPAN 16:10

Dubrava – Princ 15:5

SPAN – Princ 14:21

Dubrava – Špansko  7:0* (1inn)

Konačni poredak kadeti Zagrebačko

1. Dubrava

2. Špansko

3. Princ

4. SPAN

Kadeti mix

Hrvatsko prvenstvo 

10.05.2014

Špansko 2 – SPAN 13:6

Špansko 1 – Špansko 2  13:12

SPAN – Špansko 1 0:6*

Konačni poredak kadeti mix – prvenstvo hrvatske

1. Špansko 1

2. Špansko 2

3. SPAN

  • MLADEŽ

Hrvatsko prvenstvo 

26.04.2014

Kaptol – Princ                       16:2

Špansko – SPAN                 10:22

Princ – Ose                            14:9

Dubrava – Špansko           13:2

Ose – Kaptol                         1:18

SPAN – Dubrava                6:10

Ose – Špansko (za 5.Mj.)  8:6

SPAN – KAPTOL               13:7

Dubrava – Princ                   8:3

Kaptol – Princ (za 3.Mj.)  7:3

Dubrava – SPAN (finale) 18:1

Trenutni poredak

1. Dubrava 7

2. SPAN 6

3. Kaptol 5

4. Princ 4

5. Ose 3

6. Špansko 2

14.09.2014 u 10:00 počinje turnir u mladeži sa ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja

28.09.2014 – FINALNI TURNIR – u 10:00 počinje turnir u mladeži sa ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja

Zagrebačko prvenstvo 

01.06.2014

Dubrava – Špansko 18:1

Kaptol – Princ 0:6*

Špansko – Ose 6:0*

Princ – SPAN 4:12

Ose – Dubrava 0:6*

SPAN – Kaptol 6:0*

SPAN – Špansko 18:13

Dubrava – Princ 16:5

Kaptol – Ose – za 5.Mj.

Princ – Špansko 6:8 za 3.mj.

SPAN – Dubrava 2:10 Finale

Konačni poredak kadeti Zagrebačko

1. Dubrava

2. SPAN

3. Špansko

4. Princ 

Kaptol -1

Ose -1

 

2013.

 

  • SENIORKE

Hrvatsko prvenstvo 

20.04.2013 u 16:00 Lady Pirates – Pink Panthers Špansko 19:4

28.04.2013 u 14:00 Pink Panthers Špansko – Lady Pirates 0:7

01.05.2013 u 10:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 10:3

01.05.2013 u 12:00 Princ Zagreb – Pink Panthers Špansko 16:1

11.05.2013 u 16:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 15:9

12.05.2013 u 14:00 Pink Panthers Špansko – Lady Pirates 9:19

25.05.2013 u 12:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 11:8

01.06.2013 u 12:00 Princ Zagreb –  Pink Panthers Špansko 16:1

28.09.2013 u 10:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 7:15

06.10.2013 u 10:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 11:5

Zagrebačko prvenstvo 

07.04.2013 u 00:00 Mladost Scorpions – Pink Panthers 10:9

07.04.2013 u 10:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 0:13

21.04.2013 u 10:00 Lady Pirates – Mladost Scorpions 12:2

01.06.2013 u 10:00 Princ Zagreb – Pink Panthers 11:1

13.06.2013 u 12:00 Princ Zagreb – Mladost Scorpions 20:10

27.06.2013 u 19:00 Pink Panthers – Lady Pirates 8:18

29.06.2013 u 10:00 Mladost Scorpions – Pink Panthers 11:18

29.06.2013 u 12:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 7:4

05.10.2013 u 10:00 Lady Pirates – Pink Panthers 16:1

05.10.2013 u 12:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 5:3

Hrvatski Kup 

14.04.2013 u 14:00 Lady Pirates – Pink Panthers 11:0

11.05.2013 u 14:00 Ofce (Span) – Mladost 0:7

25.05.2013 u 16:00 Princ Zagreb – Mladost 7:0

07.09.2013 u 10:00 Mladost – Pink Panthers 7:0

07.09.2013 u 12:00 Pink Panthers – Ofce (Span) 7:0

14.09.2013 u 10:00 Ofce (Span) – Mladost 0:7

14.09.2013 u 12:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 6:5

  • JUNIORKE/JUNIORI

JUNIORKE

Hrvatsko prvenstvo 

21.04.2013 u 14:00 Špansko 1 – Lady Pirates 14:0

18.05.2013 u 14:00 – neodigrano zbog nedovoljno prijavljenih ekipa

22.09.2013 u 10:00 – neodigrano zbog nedovoljno prijavljenih ekipa

Zagrebačko prvenstvo 

29.06.2013 u 14:00 – neodigrano zbog nedovoljno prijavljenih ekipa

JUNIORI

Hrvatsko prvenstvo 

12.05.2013 

Dubrava – Špansko – 5:3

Zagreb Giants – Dubrava 0:10

Špansko – Zagreb Giants 6:15

22.09.2013 

Špansko – Dubrava – 4:11

Zagreb Giants – Špansko – 13:6

Dubrava – Zagreb Giants – 5:6

Zagrebačko prvenstvo 

25.06.2013

Zagreb Giants –  Špansko – 0:7

Špansko – Dubrava 0:15

Dubrava – Zagreb Giants 1:2 (5.inn)

  • KADETKINJE / KADETI

KADETI

Hrvatsko prvenstvo 

06.04.2013 u 10:00 počinje kadetski muški turnir sa ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja – ODGOĐENO ZBOG VREMENA
28.04.2013 

10.00h Dubrava – Špansko –  4:11

12.00h Princ – Dubrava –  13:20

14.00h Špansko – Princ – 12:6

Zagrebačko prvenstvo 

30.05.2013 u 10:00 počinje kadetski muški turnir sa ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja

KADETKINJE

Hrvatsko prvenstvo 

07.04.2013 u 10:00 Špansko – Lady Pirates – 7:0

20.04.2013 u 12:00 Lady Pirates – Špansko 1 –  6:20

08.10.2013 u 12:00  – neodigran zbog nedovoljno prijavljenih ekipa

Zagrebačko prvenstvo 

26.05.2013 u 14:00  – neodigran zbog nedovoljno prijavljenih ekipa

KADETI MIX

Hrvatsko prvenstvo 

28.09.2013

Špansko 1 – Špansko 2 -2:8

Špansko 2 – Špansko 1 – 10:2

Zagrebačko prvenstvo 

18.05.2013
Središće – Špansko 1 – 9:1

Špansko 1 – Špansko 2 – 1:11

Špansko 2 – Središće –  7:0

  • konačni poredak: 1. Špansko 2, 2. Središće, 3. Špansko 1
  • MLADEŽ

Hrvatsko prvenstvo 

Subota 27.04.

Špansko – Ose  –  10:3
Dubrava – Princ  –  5:3
Kaptol – Ose  – 19:2
Dubrava – Novi Zagreb (prijateljska)

Špansko – Kaptol –  2:17
Princ – Novi Zagreb (prijateljska)

Princ – Ose (za 4 i 5 Mj.) –  18:6
Špansko – Dubrava –  2:19
Dubrava – Kaptol  – 4:11

FINALE: Kaptol – Dubrava  –  10:11

Poredak nakon prvog turnira mladeži:

1. Dubrava

2. Kaptol

3. Špansko

4. Princ

5. Ose

Nedjelja 08.09.

Ose – Špansko  – 7:23
Dubrava – Ose –  20:4
Špansko – Princ  – 13:12
Princ – Ose –  13:5
Špansko – Dubrava –  2:17
Princ – Dubrava –  4:9

Trenutni poredak mladeži

1. Dubrava
2.
 Špansko
3.
 Princ
4.
 Kaptol
5. Ose

Nedjelja 15.09.  – mladež završnica

Princ – Špansko – 16:10
Špansko – Dubrava –  4:19
Dubrava – Princ  – 8:3
Dubrava – Princ  – 12:5      

Konačni poredak mladež hp 2013

1. Dubrava
2. Princ

3. Špansko

4. Kaptol

5. Ose

Zagrebačko prvenstvo 

19.05.2013

Skupina A 

Dubrava

Kaptol

Princ

Skupina B

Špansko

Novi Zagreb

Ose

Kaptol – Princ 18:3

Špansko – Ose 7:0*

Ose – Novi Zagreb 0:7*

Novi Zagreb – Špansko 2:14

Princ – Dubrava 7:14

Dubrava – Kaptol 14:10

Ose – Princ 0:7* za 5.mjesto

Dubrava – Novi Zagreb 7:0* A1 – B2

Špansko – Kaptol 1:12 B1 – A2

Špansko – Novi Zagreb 7:0* Za 3.MJ.

Dubrava – Kaptol 10:0 FINALE

Konačni poredak mladež prvenstvo Zagreba

1. Dubrava 5+1 = 6

2. Kaptol 4+1 = 5

3. Špansko 3+1 = 4

4. Princ 1+1 = 2

4. Novi Zagreb 2 = 2

Ose -1

 

2012.

  • SENIORKE

Hrvatsko prvenstvo

04.04.2012 u 12:00 Lady Pirates – Pink Panthers 17:2

15.04.2012 u 13:15 Lady Pirates – Mladost Scorpions 7:9

22.04.2012 u 12:00 Princ Zagreb – Pink Panthers 9:1

19.05.2012 u 12:00 Pink Panthers – Mladost Scorpions 16:9

19.05.2012 u 14:00 Pink Panthers – Princ Zagreb 6:13

20.05.2012 u 12:00 Mladost Scorpions – Princ Zagreb 3:13

07.06.2012 u 10:00 Mladost Scorpions – Lady Pirates 3:13

07.06.2012 u 12:00 Mladost Scorpions – Pink Panthers 15:17

30.06.2012 u 10:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 5:14

30.06.2012 u 12:00 Pink Panthers – Lady Pirates 0:7

30.06.2012 u 14:00 Princ Zagreb – Mladost Scorpions 9:11

14.07.2012 u 10:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 7:0

29.09.2012 u 11:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 16:17

30.09.2012 u 10:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 9:0

Finalni poredak:

1. Princ Zagreb

2. Lady Pirates

3. Pink Panthers

4. Mladost

Zagrebačko prvenstvo 

01.04.2012 u 10:00 Princ Zagreb – Pink Panthers 8:0

01.04.2012 u 12:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 9:14

01.05.2012 u 10:00 Princ Zagreb – Mladost Scorpions 10:1

26.05.2012 u 10:00 Mladost Scorpions – Lady Pirates 3:21

26.05.2012 u 12:00 Pink Panthers – Lady Pirates 5:12

16.06.2012 u 12:00 Pink Panthers – Mladost Scorpions 22:23

09.09.2012 u 10:00 Mladost Scorpions – Pink Panthers 18:17

15.09.2012 u 12:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 9:0

Finalni poredak:

1. Princ Zagreb

2. Lady Pirates

3. Mladost

4. Pink Panthers

Kup Hrvatske

16.06.2012 u 14:00 Princ Zagreb – Pink Panthers 7:0*

17.06.2012 u 10:00 Lady Pirates – Mladost Scorpions 7:0*

15.09.2012 u 10:00 Princ Zagreb – Lady Pirates
16.09.2012 u 12:00  Mladost Scorpions –  Pink Panthers 0:7*

Finalni poredak:

1. Princ Zagreb

2. Lady Pirates

3. Pink Panthers

4. Mladost

CURE KOJE SU IGRALE TE GODINE:

Lucija Babić, Iva Bosiljevac, Tea Pejnović,  Barbara Killer, Andrea Brkić, Zrinka Bojnić, Tihana Županić, Sandra Tolić, Petra Čizmić Pokrajac, Katarina Prskalo, Michaela Haramina, Ajda Lampe, Kristina Mandić, Martina Mavričević, Nadja Keranović, Ema Vrančić, Antonela Validžić

Treneri: Damir Mandić

Kup Prvaka 2012, Ostrawa 

B-grupa, 9. mjesto

  • JUNIORI/JUNIORKE 

Natjecanje Juniorki – godište 1993 – 1998.

Špansko – Lady Pirates 7:0*

NAŠE DJEVOJKE KOJE SU IGRALE NA POSUDBU u Špansko te godine:

Tihana Županić, Michaela Haramina, Katarina Prskalo

DJEVOJKE KOJE SU IGRALE u Španskom te godine: Ema Vrančić, Sara, Brigita Emini Stepančič, Tira Keranović, Nadja Keranović, Mia Živković, Dorotea Beneta(medvednica), Dora Bagarić (medvednica), Tamara Dukić (medvednica)

Juniori Hrvatsko Prvenstvo

Dubrava – Špansko 24:0

Špansko – Zagreb Giants 1:27

Zagreb Giants – Dubrava 3:2

Giants – Špansko 19:2

Dubrava – Špansko 7:0 (11:0 2inn)

Giants – Dubrava 7:0

Konačni poredak HP-juniori M

1. Zagreb Giants

2. Dubrava

3. Špansko

Juniori Zagrebačko prvenstvo

Dubrava – SPAN 8:5

Špansko – Zagreb Giants 7:23

SPAN – Špansko 4:17

Dubrava – Zagreb Giants 15:6

Konačni poredak

1. Dubrava

2. Zagreb Giants

3. SPAN

4. Špansko

DJEČACI KOJI SU IGRALI TE GODINE na Posudbi u Španskom:

Borna Beraković, Robert Ciglar, Marin Štibi, Jakov Rukavina, Lucijan Benčić, Dario Balenović

DEČKI KOJI SU IGRALI TE GODINE za  Špansko:

Dario Jurić, Mario Jurić, Rok Mozbah, Luka Rilović, Marko Kanceljak,

  • KADETKINJE / KADETI

Kadetkinje Hrvatsko prvenstvo 

Pink Panthers – Lady Pirates 20:8

Lady Pirates – Pink Panthers 15:16

Špansko – Lady Pirates 17:7

Lady Pirates – Špansko 14:17

NAŠE KLINKE KOJE SU IGRALE TE GODINE na posudbi u Španskom:

Ivona Konjug, Tamara Mijatović, Marija Maruna,  Marija Milić, Vida Crmečnjak

KLINKE KOJE SU IGRALE TE GODINE u Španskom: Sara Maroević, Brigita Emini Stepančič, Tira Keranović, Dorotea Beneta, Larisa Šmirtan, Lana Harfman, Dora Hasija, Helena Novak, Eva Marković, Lucija Puhak, Lana Vurušić, Patricija (medvednica), Tamara Dukić (medvednica), Martina Glasnović (medvednica), Lara (medvednica), Dorotea Beneta  (medvednica)

Kadeti Hrvatsko prvenstvo

Špansko – Giants 12:20

SPAN – Dubrava 6:17

Dubrava – Giants 7:6

Špansko – SPAN 14:4

Dubrava – Princ 15:8

Dubrava – Špansko 15:7

Špansko – Princ 16:6

Kadeti Zagrebačko prvenstvo

Špansko – Zagreb Giants 3:15

Dubrava – SPAN 15:8

Špansko – SPAN 14:5

Dubrava – Zagreb Giants 11:10

Konačni poredak

1. Dubrava

2. Zagreb Giants

3. SPAN

4. Špansko

KLINCI KOJE SU IGRALE TE GODINE:

Borna Beraković, Robert Ciglar, Marin Štibi, Jakov Rukavina, Lucijan Benčić, Luka Harfman, Dario Balenović, Dominik Konjug

Kadeti MIX Zagrebačko

Zagreb Giants – Dubrava 6:10

Špansko 1 – Špansko 2 17:4

Špansko 2 – Zagreb Giants 7:0*

Špansko 1 – Dubrava 8:11

Konačni poredak

1. Dubrava

2. Špansko 1

3. Špansko 2

4. Zagreb Giants

Kadeti MIX Hrvatsko

Zagreb Giants – Dubrava

Špansko 1 – Špansko 2

Špansko 2 – Zagreb Giants

Špansko 1 – Dubrava

Konačni poredak

1. Špansko 1

2. Zagreb Giants

3. Dubrava

4. Špansko 2

NAŠI KLINCI KOJE SU IGRALI TE GODINE na posudbi u Španskom:

Borna Beraković, Robert Ciglar, Marin Štibi, Jakov Rukavina, Lucijan Benčić, Luka Harfman, Ivona Konjug, Tamara Mijatović, Marija Maruna, Marija Milić, Vida Crmečnjak,

KLINCI KOJE SU IGRALI TE GODINE u Španskom: Dario Jurić, Mario Jurić, Rok Mozbah, Luka Rilović, Marko Kanceljak, Luka Martinko, Borna Martinko, Sven Musulin, Igor Kerš, Alen Ivanišević,  Dora Hasija, Helena Novak, Eva Marković, Lucija Puhak, Lana Vurušić, Larisa Š., Lana Harfman, Sara, Brigita Emini Stepančič, Tira Keranović,

  • MLADEŽ

Natjecanje u mladež  – Hrvatsko prvenstvo

Špansko – Lady Pirates 8:9

Dubrava – Špansko 3:2

Lady Pirates – Dubrava 0:7*

Dubrava – Lady Pirates 14:4

Trenutni poredak

1. Dubrava 3+1 – 4

2. Lady Pirates 2 – 2

3. Špansko 1+1 – 2

4. Kaptol – 0

5. Princ -1 – -1

Mladež Zagrebačko prvenstvo

Špansko – Lady Pirates 16:5

Dubrava – Kaptol 6:5

Kaptol – Lady Pirates 7:0

Dubrava – Špansko 14:4

POREDAK

1. Dubrava 5

2. Špansko 4

3. Kaptol 3

4. Lady Pirates 1

2011.

Seniorke Princ
Prvenstvo Hrvatske – 1. mjesto
Kup Hrvatske – 1. mjesto
Zagrebačko prvenstvo – 1. mjesto

PRINCEZE KOJE SU IGRALE 2011: Lucija Babić, Iva Bosiljevac, Maja Fertalić, Saša Havelka, Kristina Kučko, Tea Pejnović, Vedrana Mukavec, Barbara Killer, Andrea Brkić, Kristina Mandić, Marta Tinodi, Zrinka Bojnić, Tihana Županić, Sandra Tolić, Petra Čizmić Pokrajac, Iva Živković
Treneri: Damir Mandić

EUROPSKI KUP KUPOVA
A-grupa, Staranzzano, Italija – 6.Princ Zagreb

POJEDINAČNE NAGRADE

CURKE PINK PANTHERS
Prvenstvo Hrvatske – 3. mjesto
Zagrebačko prvenstvo – 3. mjesto

PINK PANTHERS CURE KOJE SU IGRALE 2010: Antonella Validžić, Iva Živković, Dora Bagarić, Katarina Prskalo, Ema Vrančić,  Mia Živković, Kruna Jambriško,  Michaela Haramina, Nadja Keranović

Treneri: Petra Čizmić Pokrajac, Nikica Pokrajac

KLINCI – PRINC

MLADEŽ – Hrvatsko P. – 2. mjesto

KLINCI KOJI SU IGRALI TE GODINE:

Treneri: Tea Pejnović

KLINCI – ŠPANSKO

KADETI M. – Hrvatsko P. – 2. mjesto

KLINCI KOJI SU IGRALI TE GODINE:
Županić Tihana, Prskalo Katarina,  Hasija Dora, Vrančić Ema, Živković Iva, Živković Mia, Haramina Michaela, Keranović Nadja, Marković Filip, Keranović Tira, Mozbah Rok,  Avgustini David, Musulin Sven, Dario Jurić, Mario Jurić, Luka Rilović, Luka Martinko, Karlo Jambrović, Borna Martinko, Igor Kerš,

Treneri: Nikica Pokrajac, Petra Čizmić Pokrajac

 

Seniorke Princ
Prvenstvo Hrvatske – 2. mjesto
Kup Hrvatske – 2. mjesto
Zagrebačko prvenstvo – 1. mjesto

PRINCEZE KOJE SU IGRALE 2010: Lucija Babić, Iva Bosiljevac, Maja Fertalić, Saša Havelka, Kristina Kučko, Tea Pejnović, Vedrana Mukavec, Barbara Killer, Andrea Brkić, Marta Tinodi, Zrinka Bojnić, Tihana Županić, Sandra Tolić, Petra Čizmić Pokrajac, Iva Živković
Treneri: Damir Mandić, Robert Kovačević

EUROPSKI KUP PRVAKA
B-grupa, San Marino-6.Princ Zagreb

POJEDINAČNE NAGRADE
Najbolja udaračica zagrebačkog prvenstva-Maja Fertalić
Najbolja bacačica zagrebačkog prvenstva-Barbara Killer
Najkorisnija igračica zagrebačkog prvenstva-Petra Čizmić Pokrajac
Najbolja udaračica hrvatskog prvenstva-Barbara Killer
Najkorisnija igračica hvatskog prvenstva-Barbara Killer

CURKE PINK PANTHERS
Prvenstvo Hrvatske – 4. mjesto
Kup Hrvatske – 4. mjesto
Zagrebačko prvenstvo – 3. mjesto

PINK PANTHERS CURE KOJE SU IGRALE 2010: Antonella Validžić, Iva Živković, Dora Bagarić, Katarina Prskalo, Ema Vrančić,Valentina Roščić, Mia Živković, Kruna Jambriško, Tihana Kasunić, Michaela Haramina, Nadja Keranović

Treneri: Petra Čizmić Pokrajac, Nikica Pokrajac

DJECA – PRINC

MLADEŽ – Hrvatsko P. – 2. mjesto
MLADEŽ – Zagrebačko P. – 2. mjesto
KADETKINJE – Hrvatsko P. – 1. mjesto
KADETKINJE – Zagrebačko P. – 1. mjesto
KADETI MIX – Hrvatsko P. – . mjesto
KADETI MIX – Zagrebačko P. – 1. mjesto
KADETI M. – Hrvatsko P. – 2. mjesto
KADETI M. – Zagrebačko P. – 1. mjesto
JUNIORKE – Hrvatsko P. – 1. mjesto
JUNIORKE – Zagrebačko P. – 1. mjesto

KLINCI KOJI SU IGRALI TE GODINE:
Županić Tihana, Prskalo Katarina, Ujlaki Dominik, Hasija Dora, Vrančić Ema, Živković Iva, Živković Mia, Sinković Jura, Rubil Loren, Ivančić Marko, Haramina Michaela, Vujičević Miro, Vujičević Eugen, Njuhović Mirza, Lemaić Zvončica, Keranović Nadja, Marković Filip, Bunjački Hrvoje, Keranović Tira, Roščić Valentina, Mozbah Rok, Novak Janko, Belas Kristijan, Bunjački Domagoj, Avgustini David, Omrčen Ivona, Novak Tiana, Bregeš Borna, Bregeš Juraj, Jakolić Matea, Breščanović Josip, Knežević Kristina, Knežević Nikola, Mijić Sven, Bunjački Josipa, Bunjački DoroTea

Treneri: Nikica Pokrajac, Petra Čizmić Pokrajac

Softball Klub Princ Zagreb Logo

Softball klub PRINC

U Klubu razvijamo mlađe dobne kategorije kroz razne aktivnosti (kampove za djecu, međunarodne turnire, kampove za starije igrače, Euroligu) ostvarujemo ciljeve kluba – predan rad s mladima kako bi im pomogli u usvajanju zdravih životnih navika koje ujedno čine i osnove sportskog života. Osvojeni trofeji i postignuti uspjesi samo su odraz uloženog truda.