• SENIORKE

Hrvatsko prvenstvo 

20.04.2013 u 16:00 Lady Pirates – Pink Panthers Špansko 19:4

28.04.2013 u 14:00 Pink Panthers Špansko – Lady Pirates 0:7

01.05.2013 u 10:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 10:3

01.05.2013 u 12:00 Princ Zagreb – Pink Panthers Špansko 16:1

11.05.2013 u 16:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 15:9

12.05.2013 u 14:00 Pink Panthers Špansko – Lady Pirates 9:19

25.05.2013 u 12:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 11:8

01.06.2013 u 12:00 Princ Zagreb –  Pink Panthers Špansko 16:1

28.09.2013 u 10:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 7:15

06.10.2013 u 10:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 11:5

Zagrebačko prvenstvo 

07.04.2013 u 00:00 Mladost Scorpions – Pink Panthers 10:9

07.04.2013 u 10:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 0:13

21.04.2013 u 10:00 Lady Pirates – Mladost Scorpions 12:2

01.06.2013 u 10:00 Princ Zagreb – Pink Panthers 11:1

13.06.2013 u 12:00 Princ Zagreb – Mladost Scorpions 20:10

27.06.2013 u 19:00 Pink Panthers – Lady Pirates 8:18

29.06.2013 u 10:00 Mladost Scorpions – Pink Panthers 11:18

29.06.2013 u 12:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 7:4

05.10.2013 u 10:00 Lady Pirates – Pink Panthers 16:1

05.10.2013 u 12:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 5:3

Hrvatski Kup 

14.04.2013 u 14:00 Lady Pirates – Pink Panthers 11:0

11.05.2013 u 14:00 Ofce (Span) – Mladost 0:7

25.05.2013 u 16:00 Princ Zagreb – Mladost 7:0

07.09.2013 u 10:00 Mladost – Pink Panthers 7:0

07.09.2013 u 12:00 Pink Panthers – Ofce (Span) 7:0

14.09.2013 u 10:00 Ofce (Span) – Mladost 0:7

14.09.2013 u 12:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 6:5

  • JUNIORKE/JUNIORI

JUNIORKE

Hrvatsko prvenstvo 

21.04.2013 u 14:00 Špansko 1 – Lady Pirates 14:0

18.05.2013 u 14:00 – neodigrano zbog nedovoljno prijavljenih ekipa

22.09.2013 u 10:00 – neodigrano zbog nedovoljno prijavljenih ekipa

Zagrebačko prvenstvo 

29.06.2013 u 14:00 – neodigrano zbog nedovoljno prijavljenih ekipa

JUNIORI

Hrvatsko prvenstvo 

12.05.2013 

Dubrava – Špansko – 5:3

Zagreb Giants – Dubrava 0:10

Špansko – Zagreb Giants 6:15

22.09.2013 

Špansko – Dubrava – 4:11

Zagreb Giants – Špansko – 13:6

Dubrava – Zagreb Giants – 5:6

Zagrebačko prvenstvo 

25.06.2013

Zagreb Giants –  Špansko – 0:7

Špansko – Dubrava 0:15

Dubrava – Zagreb Giants 1:2 (5.inn)

  • KADETKINJE / KADETI

KADETI

Hrvatsko prvenstvo 

06.04.2013 u 10:00 počinje kadetski muški turnir sa ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja – ODGOĐENO ZBOG VREMENA
28.04.2013 

10.00h Dubrava – Špansko –  4:11

12.00h Princ – Dubrava –  13:20

14.00h Špansko – Princ – 12:6

Zagrebačko prvenstvo 

30.05.2013 u 10:00 počinje kadetski muški turnir sa ekipama koje se prijave za taj datum natjecanja

KADETKINJE

Hrvatsko prvenstvo 

07.04.2013 u 10:00 Špansko – Lady Pirates – 7:0

20.04.2013 u 12:00 Lady Pirates – Špansko 1 –  6:20

08.10.2013 u 12:00  – neodigran zbog nedovoljno prijavljenih ekipa

Zagrebačko prvenstvo 

26.05.2013 u 14:00  – neodigran zbog nedovoljno prijavljenih ekipa

KADETI MIX

Hrvatsko prvenstvo 

28.09.2013

Špansko 1 – Špansko 2 -2:8

Špansko 2 – Špansko 1 – 10:2

Zagrebačko prvenstvo 

18.05.2013
Središće – Špansko 1 – 9:1

Špansko 1 – Špansko 2 – 1:11

Špansko 2 – Središće –  7:0

  • konačni poredak: 1. Špansko 2, 2. Središće, 3. Špansko 1

 

  • MLADEŽ

Hrvatsko prvenstvo 

Subota 27.04.

Špansko – Ose  –  10:3
Dubrava – Princ  –  5:3
Kaptol – Ose  – 19:2
Dubrava – Novi Zagreb (prijateljska)

Špansko – Kaptol –  2:17
Princ – Novi Zagreb (prijateljska)

Princ – Ose (za 4 i 5 Mj.) –  18:6
Špansko – Dubrava –  2:19
Dubrava – Kaptol  – 4:11

FINALE: Kaptol – Dubrava  –  10:11

Poredak nakon prvog turnira mladeži:

1. Dubrava

2. Kaptol

3. Špansko

4. Princ

5. Ose

Nedjelja 08.09.

Ose – Špansko  – 7:23
Dubrava – Ose –  20:4
Špansko – Princ  – 13:12
Princ – Ose –  13:5
Špansko – Dubrava –  2:17
Princ – Dubrava –  4:9

Trenutni poredak mladeži

1. Dubrava
2.
Špansko
3.
Princ
4.
Kaptol
5. Ose

Nedjelja 15.09.  – mladež završnica

Princ – Špansko – 16:10
Špansko – Dubrava –  4:19
Dubrava – Princ  – 8:3
Dubrava – Princ  – 12:5      

Konačni poredak mladež hp 2013

1. Dubrava
2. Princ

3. Špansko

4. Kaptol

5. Ose

Zagrebačko prvenstvo 

19.05.2013

Skupina A 

Dubrava

Kaptol

Princ

Skupina B

Špansko

Novi Zagreb

Ose

Kaptol – Princ 18:3

Špansko – Ose 7:0*

Ose – Novi Zagreb 0:7*

Novi Zagreb – Špansko 2:14

Princ – Dubrava 7:14

Dubrava – Kaptol 14:10

Ose – Princ 0:7* za 5.mjesto

Dubrava – Novi Zagreb 7:0* A1 – B2

Špansko – Kaptol 1:12 B1 – A2

Špansko – Novi Zagreb 7:0* Za 3.MJ.

Dubrava – Kaptol 10:0 FINALE

Konačni poredak mladež prvenstvo Zagreba

1. Dubrava 5+1 = 6

2. Kaptol 4+1 = 5

3. Špansko 3+1 = 4

4. Princ 1+1 = 2

4. Novi Zagreb 2 = 2

Ose -1