• SENIORKE

Hrvatsko prvenstvo

04.04.2012 u 12:00 Lady Pirates – Pink Panthers 17:2

15.04.2012 u 13:15 Lady Pirates – Mladost Scorpions 7:9

22.04.2012 u 12:00 Princ Zagreb – Pink Panthers 9:1

19.05.2012 u 12:00 Pink Panthers – Mladost Scorpions 16:9

19.05.2012 u 14:00 Pink Panthers – Princ Zagreb 6:13

20.05.2012 u 12:00 Mladost Scorpions – Princ Zagreb 3:13

07.06.2012 u 10:00 Mladost Scorpions – Lady Pirates 3:13

07.06.2012 u 12:00 Mladost Scorpions – Pink Panthers 15:17

30.06.2012 u 10:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 5:14

30.06.2012 u 12:00 Pink Panthers – Lady Pirates 0:7

30.06.2012 u 14:00 Princ Zagreb – Mladost Scorpions 9:11

14.07.2012 u 10:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 7:0

29.09.2012 u 11:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 16:17

30.09.2012 u 10:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 9:0

Finalni poredak:

1. Princ Zagreb

2. Lady Pirates

3. Pink Panthers

4. Mladost

Zagrebačko prvenstvo 

01.04.2012 u 10:00 Princ Zagreb – Pink Panthers 8:0

01.04.2012 u 12:00 Lady Pirates – Princ Zagreb 9:14

01.05.2012 u 10:00 Princ Zagreb – Mladost Scorpions 10:1

26.05.2012 u 10:00 Mladost Scorpions – Lady Pirates 3:21

26.05.2012 u 12:00 Pink Panthers – Lady Pirates 5:12

16.06.2012 u 12:00 Pink Panthers – Mladost Scorpions 22:23

09.09.2012 u 10:00 Mladost Scorpions – Pink Panthers 18:17

15.09.2012 u 12:00 Princ Zagreb – Lady Pirates 9:0

Finalni poredak:

1. Princ Zagreb

2. Lady Pirates

3. Mladost

4. Pink Panthers

Kup Hrvatske

16.06.2012 u 14:00 Princ Zagreb – Pink Panthers 7:0*

17.06.2012 u 10:00 Lady Pirates – Mladost Scorpions 7:0*

15.09.2012 u 10:00 Princ Zagreb – Lady Pirates
16.09.2012 u 12:00  Mladost Scorpions –  Pink Panthers 0:7*

Finalni poredak:

1. Princ Zagreb

2. Lady Pirates

3. Pink Panthers

4. Mladost

CURE KOJE SU IGRALE TE GODINE:

Lucija Babić, Iva Bosiljevac, Tea Pejnović,  Barbara Killer, Andrea Brkić, Zrinka Bojnić, Tihana Županić, Sandra Tolić, Petra Čizmić Pokrajac, Katarina Prskalo, Michaela Haramina, Ajda Lampe, Kristina Mandić, Martina Mavričević, Nadja Keranović, Ema Vrančić, Antonela Validžić

Treneri: Damir Mandić

Kup Prvaka 2012, Ostrawa 

B-grupa, 9. mjesto

  • JUNIORI/JUNIORKE 

Natjecanje Juniorki – godište 1993 – 1998.

Špansko – Lady Pirates 7:0*

NAŠE DJEVOJKE KOJE SU IGRALE NA POSUDBU u Špansko te godine:

Tihana Županić, Michaela Haramina, Katarina Prskalo

DJEVOJKE KOJE SU IGRALE u Španskom te godine: Ema Vrančić, Sara, Brigita Emini Stepančič, Tira Keranović, Nadja Keranović, Mia Živković, Dorotea Beneta(medvednica), Dora Bagarić (medvednica), Tamara Dukić (medvednica)

Juniori Hrvatsko Prvenstvo

Dubrava – Špansko 24:0

Špansko – Zagreb Giants 1:27

Zagreb Giants – Dubrava 3:2

Giants – Špansko 19:2

Dubrava – Špansko 7:0 (11:0 2inn)

Giants – Dubrava 7:0

Konačni poredak HP-juniori M

1. Zagreb Giants

2. Dubrava

3. Špansko

Juniori Zagrebačko prvenstvo

Dubrava – SPAN 8:5

Špansko – Zagreb Giants 7:23

SPAN – Špansko 4:17

Dubrava – Zagreb Giants 15:6

Konačni poredak

1. Dubrava

2. Zagreb Giants

3. SPAN

4. Špansko

DJEČACI KOJI SU IGRALI TE GODINE na Posudbi u Španskom:

Borna Beraković, Robert Ciglar, Marin Štibi, Jakov Rukavina, Lucijan Benčić, Dario Balenović

DEČKI KOJI SU IGRALI TE GODINE za  Špansko:

Dario Jurić, Mario Jurić, Rok Mozbah, Luka Rilović, Marko Kanceljak,

  • KADETKINJE / KADETI

Kadetkinje Hrvatsko prvenstvo 

Pink Panthers – Lady Pirates 20:8

Lady Pirates – Pink Panthers 15:16

Špansko – Lady Pirates 17:7

Lady Pirates – Špansko 14:17

NAŠE KLINKE KOJE SU IGRALE TE GODINE na posudbi u Španskom:

Ivona Konjug, Tamara Mijatović, Marija Maruna,  Marija Milić, Vida Crmečnjak

KLINKE KOJE SU IGRALE TE GODINE u Španskom: Sara Maroević, Brigita Emini Stepančič, Tira Keranović, Dorotea Beneta, Larisa Šmirtan, Lana Harfman, Dora Hasija, Helena Novak, Eva Marković, Lucija Puhak, Lana Vurušić, Patricija (medvednica), Tamara Dukić (medvednica), Martina Glasnović (medvednica), Lara (medvednica), Dorotea Beneta  (medvednica)

Kadeti Hrvatsko prvenstvo

Špansko – Giants 12:20

SPAN – Dubrava 6:17

Dubrava – Giants 7:6

Špansko – SPAN 14:4

Dubrava – Princ 15:8

Dubrava – Špansko 15:7

Špansko – Princ 16:6

Kadeti Zagrebačko prvenstvo

Špansko – Zagreb Giants 3:15

Dubrava – SPAN 15:8

Špansko – SPAN 14:5

Dubrava – Zagreb Giants 11:10

Konačni poredak

1. Dubrava

2. Zagreb Giants

3. SPAN

4. Špansko

KLINCI KOJE SU IGRALE TE GODINE:

Borna Beraković, Robert Ciglar, Marin Štibi, Jakov Rukavina, Lucijan Benčić, Luka Harfman, Dario Balenović, Dominik Konjug

Kadeti MIX Zagrebačko

Zagreb Giants – Dubrava 6:10

Špansko 1 – Špansko 2 17:4

Špansko 2 – Zagreb Giants 7:0*

Špansko 1 – Dubrava 8:11

Konačni poredak

1. Dubrava

2. Špansko 1

3. Špansko 2

4. Zagreb Giants

Kadeti MIX Hrvatsko

Zagreb Giants – Dubrava

Špansko 1 – Špansko 2

Špansko 2 – Zagreb Giants

Špansko 1 – Dubrava

Konačni poredak

1. Špansko 1

2. Zagreb Giants

3. Dubrava

4. Špansko 2

NAŠI KLINCI KOJE SU IGRALI TE GODINE na posudbi u Španskom:

Borna Beraković, Robert Ciglar, Marin Štibi, Jakov Rukavina, Lucijan Benčić, Luka Harfman, Ivona Konjug, Tamara Mijatović, Marija Maruna, Marija Milić, Vida Crmečnjak,

KLINCI KOJE SU IGRALI TE GODINE u Španskom: Dario Jurić, Mario Jurić, Rok Mozbah, Luka Rilović, Marko Kanceljak, Luka Martinko, Borna Martinko, Sven Musulin, Igor Kerš, Alen Ivanišević,  Dora Hasija, Helena Novak, Eva Marković, Lucija Puhak, Lana Vurušić, Larisa Š., Lana Harfman, Sara, Brigita Emini Stepančič, Tira Keranović,

  • MLADEŽ

Natjecanje u mladež  – Hrvatsko prvenstvo

Špansko – Lady Pirates 8:9

Dubrava – Špansko 3:2

Lady Pirates – Dubrava 0:7*

Dubrava – Lady Pirates 14:4

Trenutni poredak

1. Dubrava 3+1 – 4

2. Lady Pirates 2 – 2

3. Špansko 1+1 – 2

4. Kaptol – 0

5. Princ -1 – -1

Mladež Zagrebačko prvenstvo

Špansko – Lady Pirates 16:5

Dubrava – Kaptol 6:5

Kaptol – Lady Pirates 7:0

Dubrava – Špansko 14:4

POREDAK

1. Dubrava 5

2. Špansko 4

3. Kaptol 3

4. Lady Pirates 1