Kraj softball&baseball sezone Zime 2016/17

07/03/2017

Posljednji zimski turnir – finalni je završio ovaj vikend – Djevojke Princa su u polufinalu izgubile od dečki Španskog, te završile na trećem mjestu. Cijelu zimu su super igrale, ali nažalost udaranje nije radilo kad je trebalo i dečki su bili bolji. Finalni poredak ekipa je: 1. Dubrava, 2. Spansko, 3. Princ 1, 4. Span, 5. Princ 2.
U kategoriji baseballa U10 na ljestvici smo visoko, u planu je još završni turnir krajem 3 mjeseca.
Zima je napokon gotova – barem tako misli većina igrača softballa. Svi se veselimo izlasku na terene – udisati “pravi” zrak, pogled u daljinu i obzor na Jarunu.

Softball Klub Princ Zagreb Logo

Softball klub PRINC

U Klubu razvijamo mlađe dobne kategorije kroz razne aktivnosti (kampove za djecu, međunarodne turnire, kampove za starije igrače, Euroligu) ostvarujemo ciljeve kluba – predan rad s mladima kako bi im pomogli u usvajanju zdravih životnih navika koje ujedno čine i osnove sportskog života. Osvojeni trofeji i postignuti uspjesi samo su odraz uloženog truda.